COMPMaster & F3Site 2011

Zapowiedź nowych projektów

System portalowy F3Site napisany w języku PHP przechodzi do historii. Początki projektu sięgają 2005 roku. Oparto go o autorskie biblioteki, dlatego był tak lekki i szybki. Szybko zdobył popularność wśród niezależnych webmasterów. Napędzał kilka dużych witryn i wiele mniejszych. Współcześnie system nie spełnia wymagań rynku i odchodzi na zasłużoną emeryturę. Wersja F3Site 2013 alfa 1 wciąż będzie dostępna do pobrania. Ale to nie ostatni akcent. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Cycling Madness
Oficjalnie zapowiadamy nowy projekt wspomagający proces szkolenia kolarzy amatorów. Pomagamy spełniać marzenia milionom rowerzystów, którzy myślą o karierze, ale nie mają dostępu do trenera w swojej okolicy ani nie należą do klubów sportowych. System umożliwi wspólny trening członków zespołu zgodnie z metodyką SCRUM. Wszyscy zawodnicy będą nadzorować trening swoich kolegów i wymieniać doświadczenia. Oczywiście udostępnimy także tradycyjny model, gdzie istnieje trener i układa każdemu zawodnikowi indywidualny plan ćwiczeń. Więcej szczegółów już niedługo.

Do uruchomienia systemu będzie wymagany serwer Tomcat wchodzący w skład pakietu XAMPP. Wykorzystane technologie to Angular 4 i Spring 5. Architektura oparta o mikroserwisy. Przebieg prac możecie obserwować w serwisie GitHub.


01.04.2017 o 13:56
System CMS - F3Site 2011
Gry i skrypty
Artykuły
Statystyki