LISTA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW IV LO im. KEN w GDYNI w okresie 1947-2007

NAUCZYCIELE   ADMINISTRACJA   PRACOWNICY OBSŁUGI

Panie: Małgorzata Michalak (nauczycielka matematyki) i Ewa Jaroszyńska (nauczycielka języka niemieckiego),
które zebrały te informcje, proszą o zgłaszanie wszelkich nieścisłości i uzupełnień
wprost do nich, lub na adres e-mail: stronaczworki@tlen.pl

NAUCZYCIELE
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Adamczyk Józef  geografia  1995-2005
2 Adamus Urszula  język niemiecki  1977-1978
3 Agajimah Patrick Eshion  język angielski 1992
4 Alwin Ewa  geografia 1982
5 Andrzejewski ks.Jeremiasz  religia  1994-2003
6 Antczak Zyta  język polski  1987-2006
7 Aszyk ks.Mieczysław  religia  2001-2003
8 Auron Magdalena  język angielski 1998
9 Banasik Maria  jezyk polski  1993-nadal
10 Bańkowska Elżbieta  matematyka  1975-2000
11 Barlikowski Antoni  język niemiecki  1952-?
12 Bartczak Jadwiga  historia  1965-1966
13 Bartkowska-Poćwierz Krystyna  język polski  1975-1987
14 Bartosiński Jarosław  język angielski 1990
15 Bernadelli Lucyna  biologia 2007
16 Białowąs Henryka  matematyka  lata 90-te
17 Bieńkowska Elżbieta  język polski  1992-1993
18 Bierzyńska-Musialik Irena  historia  1981-1993
19 Błaszczyk Hanna  pedagog  1999-2000
20 Bobkowska Anna  zajęcia fakultatywne z pedagogiki  1983-1984
21 Bochińska Barbara  biologia,  biblioteka  1989-2002
22 Brzuchacz Adam  plastyka,  prace ręczne 
23 Budzynowska Nina  język niemiecki 1996
24 Bukowski Ryszard  matematyka  1973-1974
25 Buliczak Stanisław  historia, WOS  1965-2003
26 Cempura Marzena  język polski  1986-1995
27 Chacz Maria  biologia  1994-2005
28 Chludziński Cezary  język francuski  1990-1991
29 Chmielewska Bożena  język angielski 1998
30 Chmielewski Adam  język angielski  1997-1998
31 Chomicka-Jagodzińska Iwona  geografia  1982-?
32 Chrzanowska Agnieszka  język angielski  1995-1997
33 Chudzicka Krystyna  język angielski  1985-1986
34 Czachorowski Przemysław geografia, podstawy przedsiębiorczości  1999-nadal
35 Czapiewska Joanna  język niemiecki  1998-2001
36 Czaplicka Grażyna  fizyka 1982
37 Czechowska Wioletta  podstawy przedsiębiorczości 2007
38 Czeredarek Adam  matematyka
39 Czupryniak Maciej  pedagog 2007
40 Dalecki   fizyka
41 Dambek Paweł  historia, łacina  lata 40-te i 50-te
42 Danielec Zofia  geografia
43 Danielewicz ks.Tadeusz  religia  1949-?
44 Darecki Wiesław  PO 1987
45 Dąbrowski Marek WF  PO,  przysposobienie wojskowe 1968
46 Debis Ryszard   
47 Delbowska-Kitowska Urszula  muzyka  lata 80-te
48 Delekta Edyta  język niemiecki  1995-nadal
49 Dębicka Hanna  informatyka  2004-nadal
50 Dębicki Marian  fakultet pedagogiczny 1988
51 Dobaczewska Lucyna 
52 Doroszewska Patrycja  język niemiecki 1994
53 Doroszewski Leon  PO  1974-1975
54 Drozdowski Janusz  język polski  1997-1998
55 Dryl Jerzy  fizyka  1961-1962
56 Dudojć Edyta  matematyka  1990-2004
57 Duszczak Zofia  biologia,  prace ręczne
58 Dysarz Łucja  matematyka
59 Elzanowski Jan  WF,  przysposobienie wojskowe  1963-1965
60 Fall Abdou  język francuski 1993
61 Ferdynus Jacek  geografia, PO  1988-1994
62 Filipska Maria  język angielski  1984-1987
63 Firkowska Zofia  geografia,  historia
64 Foltyn Barbara  fizyka  1970-nadal
65 Frąckowiak Leszek  biologia,  geogafia  
66 Frolików Izabela  język angielski  1983-1995
67 Gaszkowski Józef  WF,  PO  1971-1982
68 Gawrońska-Misiewicz Krystyna  język rosyjski 1977
69 Glaesmann Joanna  pedagog  2004-2005
70 Głowacka (Stojanow) Natalia  język rosyjski  1968-1974
71 Gniatczyk Andrzej  historia  1995-1996
72 Górska Lachowicz Izabela  matematyka  1974-1982
73 Grasza Beata  język angielski  1994-nadal
74 Grobelna-Skwiercz Monika  język polski  2000-2001
75 Groblewska Helena  biologia  1965-1990
76 Groblewska-Malec Elżbieta  język polski  1984-1986
77 Grzegorkiewicz Dariusz  język angielski 1995
78 Gubańska Regina  chemia
79 Gurwin Andrzej  WF  1972-2003
80 Guzman ks.Mieczysław  religia  1992-1994
81 Hadam Daniel  WF  2006-nadal
82 Hallmann Anna  biologia 2000
83 Harasimiuk Stefan  WF  1975-1989
84 Hausler Krystyna  biologia  1990-2005
85 Heeren Renate  język niemiecki  1990-1991
86 Herner Jerzyna  język angielski  1974-1983
87 Hołubowicz Zofia  historia,  NoK  1953-56
88 Hundsdorff Anna  język angielski  1992-1997
89 Hyra-Dzwonnik Ewa  język rosyjski  1972-?
90 Idczak Danuta  biologia  1985-1990
91 Iwańska Danuta  język polski  1982-1984
92 Jabłoński Ryszard  WF, przysposobienie wojskowe  1965-1968
93 Jackiewicz Wanda  zajęcia techniczne  1962-1965
94 Jagiełko Irena  język francuski
95 Jaksina Piotr  psycholog  2006-2007
96 Janowska Mirosława  język angielski  1993-2004
97 Jarecka  Barbara  fizyka  1990-1991
98 Jaroszyńska Ewa  jezyk niemiecki  1995-nadal
99 Jaworski Kazimierz  PO  1974-1983
100 Just Karol  matematyka  1989-1990
101 Juźwik Lidia  język rosyjski  1974-1989
102 Kabała Mirosława  matematyka 2007
103 Kacprzak Zofia  język francuski 1999
104 Kaleta Stanisław  zajęcia praktyczne 1977
105 Kalicki Izydor  matematyka, fizyka, chemia  lata 50-te
106 Kalicki Michał  bibliotekarz  1973-1978
107 Kamińska Janina  fizyka,  chemia  1949 - ?
108 Kamiński Józef  fizyka chemia
109 Karasińska Joanna  język angielski 1987
110 Karczorowski Krzysztof  geografia 1989
111 Kareł Bazyli  zajęcia fakultatywne z pedagogiki  1984-1988
112 Karmazyn Henryk  matematyka 1989
113 Karsznia Leon  biologia  1947-?
114 Karwacka-Madziar Wioletta  język angielski  1998-2000
115 Karwalski Stanisław  PO  1977-1978
116 Karwasz-Walter Felicyta  WF  1947-1964
117 Kasicz Józef  język polski  1982-1987
118 Kaszuba Sławomir  biologia  1986-1988
119 Kawczyńska Aleksandra  język polski,  bibliotekarz  1994-nadal
120 Kaźmierczak Małgorzata WOS,  podstawy prawoznastwa i marketing  2001-2002
121 Kępińska Urszula  WF  1984-nadal
122 Kijewska Agnieszka  biologia 1998
123 Kilanowska Sylwia  język polski  2003-2004
124 Klein Bogumiła   bibliotekarz,  pedagog szkolny  1988-1990
125 Klein-Łazarewicz Krystyna  język polski  1984-1990
126 Klonowski Ireneusz  PO  1986-1987
127 Kocik Halina  biologia  1973-2003
128 Kokotowa Apolonia  roboty kobiece  1947-?
129 Kolarz Krystyna  język niemiecki  1973-1996
130 Kołodziej-Marcinkowska Bożena  język angielski  2000-2001
131 Kołyszko Józefa  plastyka,  prace ręczne  1947-?
132 Konieczka Małgorzata  chemia  1998-1999
133 Koper Agnieszka  język niemiecki  1998-1999
134 Kordowski ks.Zbigniew  religia  1995-97
135 Kordus Joanna  język francuski  2003-2004
136 Kortylewska Maria  matematyka  lata 60-te
137 Kossakowska Irena  1956-?
138 Kossmann Sabina  historia, WOS, pedagog  1973-2004
139 Kostrzewska Irena  język polski  1952-1992
140 Kotewicz ks.Bogusław  religia  1990-92
141 Kotliński Stanisław  historia  1962-?
142 Kowalska Irena  1956-?
143 Kowalska Urszula   
144 Kowalski Marcin  język polski  1991-1992
145 Kozłowska Elżbieta  język angielski  1963-1964
146 Krajewska (Chruściel) Monika  język francuski  1991-1999
147 Krakowska Gabriela  język niemiecki  1965-1977
148 Krakowski Bernard  język polski
149 Kraszewska Halina  język łaciński
150 Krężel Jolanta  fizyka  2000-2001
151 Krzyżak Anna  język angielski  2002-2008
152 Krzyżak Kazimierz  PO  1987-1991
153 Krzyżanowska Monika  historia, WOS  1998-nadal
154 Kubiak Dorota  matematyka  1994-nadal
155 Kucharski Stanisław  język polski  1949-?
156 Kuhn   muzyka
157 Kujawa Maria  geografia  1974-1995
158 Kulas Małgorzata  język angielski 2007
159 Kulesza Henryk  język niemiecki  1996-1998
160 Kulgawczuk Roman  WF  1955-1963
161 Kurr Elżbieta  fizyka  1995-nadal
162 Kurtyka Edyta  język polski  2000-2001
163 Kurzawa Joanna  język angielski  1991-1992
164 Lemke Małgorzata  geografia 1980
165 Leroch Józef  geografia  1947-1960
166 Linda ks.Stanisław  religia  1995-2001
167 Lubański Tadeusz  język angielski  2000-2001
168 Ludwiczak Czesław   język polski  1960-1982
169 Ludwiczak Krzysztof  chemia  1982-1995
170 Łabażewicz Marta  podstawy prawodawstwa  2001-2002
171 Łasińska-Kufel Barbara  chemia  1980-1985
172 Łątkowski Jan  język niemiecki 1977
173 Łoś Ewa  język angielski  1983-1991
174 Łubińska Czesława  matematyka  1962-1976
175 Łuka-Grzymkowska Magdalena  język polski  2004-2005
176 Łukasiak Anna  język angielski  1974-1989
177 Łutek Magdalena  jezyk angielski  1996-1998  
178 Łygan Roman  ZPT, informatyka  1985-2009
179 Mackiewicz Adam  WF  1981-1982
180 Mackiewicz Irena  matematyka 1996
181 Mohuczy Ewelina  historia, propedeutyka  1975-1978
182 Majkowska Irena  język polski  1973-2000
183 Makowicz Milena  język angielski 1999
184 Maksymowicz-Gogacz Tatiana  język angielski  1979-1991
185 Małkowska Bogumiła  chemia 1979
186 Marchlewski Marek  WF 1979
187 Marciniak Magdalena  Wf  1997-1998
188 Marcinowska Monika  język polski  2006-nadal
189 Marcinowski Zenon  język polski  1999-nadal
190 Markowska Maria  geografia, esperanto  1979-1982
191 Markowski Jan  matematyka  1963-1991
192 Maroszek Anna  zajęcia z psychologii i pedagogiki 1989
193 Matuszewska Danuta  fizyka  1974-2009
194 Meyer Wanda  matematyka  1947-?
195 Mężeńska Ewelina  psycholog 2007
196 Michalak Małgorzata  matematyka  2004-nadal
197 Miecznikowska Teresa  język polski, bibliotekarz  1974-1999
198 Mielczarski ks. Leon  religia  1947-?
199 Mierzwa Eulalia  język polski  1947-?
200 Milewski Edmund  matematyka  1982-1986
201 Milewski Jacek  religia  2003-nadal
202 Młodzikowska-Zachar Anna  biologia  2006-nadal
203 Młynarowicz Witold  PO  1972-1974
204 Montiedo Ludwika  geografia  1947-?
205 Możdżanowski Kazimierz  zajęcia praktyczne  1960-1962
206 Mróz Marzanna  pedagog  2006-2007
207 Murawska Jadwiga  fizyka  1957-1995
208 Musialewicz Regina  język rosyjski
209 Myśliwiec Maria  biologia  1947-?
210 Narloch Jolanta  biologia  1983-1984
211 Nejman Teresa  historia  1978-1979
212 Nieć Elżbieta  język angielski, język rosyjski  1983-nadal
213 Nistrowska Regina  język rosyjski
214 Nosarzewska Halina  przedmioty ekonomiczne 1986
215 Nowak Jolanta  WF 1997
216 Nowakowska Monika  psycholog  1997-1999
217 Nowicka Ewa  język niemiecki 1994
218 Nowicka Grażyna  geografia  1994-nadal
219 Nowicka-Nozdryń Krystyna  język francuski  2000-nadal
220 Nozdrzykowska (Nowakowska) Katarzyna  język angielski  2000-nadal
221 Odyniec Maria  język niemiecki 1965
222 Olesiejuk Stanisław  plastyka, PO, wiedza o kulturze  1989-nadal
223 Oleszkiewicz Jadwiga  język polski,  roboty kobiece  1947-?
224 Ośko Marzenna  geografia  1980-1982
225 Paciorek Ewa  język angielski  1988-1989
226 Paliświat Ewa  chemia  1970-2001
227 Paupa Danuta  jezyk polski  1991-nadal
228 Pawelczyk Bolesław  śpiew  1947-?
229 Pawelska Maria   
230 Pawlak Józefa  plastyka,  prace ręczne  1947-?
231 Pawlak Kazimierz  biologia  1956-1963
232 Pawłowska Helena  matematyka  1965-2005
233 Pepliński Paweł  wychowanie techniczne  1965-1972
234 Petecka-Trawczyńska Janina  język niemiecki  1962-1969
235 Pękala Genowefa  język polski, historia  1947-?
236 Piechura Dorota  fizyka  1984-1985
237 Pielech Anna  język angielski  1997-1999
238 Plichcińska (Lewandowska) Leontyna  chemia  1956-1986
239 Plichciński Edwin  język niemiecki  1956-1960
240 Pluta Rita  informatyka  1986-2009
241 Pobłocki Ignacy  PO  1985-1987
242 Podgórniak Ludwik  etyka  1990-1991
243 Podgórska Małgorzata  język angielski  1985-1986
244 Podhorodecka Beata  język polski  1991-1993  
245 Podlaska Zofia  język niemiecki  1969-1973
246 Potrykus  Aneta  język angielski  1997-2003
247 Prabucka Ewa  język angielski  1991-1993  
248 Priebe Maria  historia, plastyka  1947-?
249 Ptaszyński Maciej  WF  1982-nadal
250 Pucyło Katarzyna  język angielski 2007
251 Pupacz Sylwia  matematyka  1998-1999
252 Radke Małgorzata  język niemiecki  2001-2002
253 Rafałowicz Emilia  bibliotekarz  1986-1987
254 Rauch Olga  historia, plastyka, prace ręczne  1947-?
255 Redzimska Renata  jezyk angielski  1984-1993
256 Reszka Benedykt  wychowanie techniczne  1967-1985
257 Reszka Greta  plastyka,  wychowanie techniczne  1959-1991
258 Rogoś Mieczysław  WF,  przysposobienie wojskowe  1957-1958
259 Rosiński ks. Tadeusz Maria  religia  lata 90-te
260 Rost Anna  język polski  1998-1999
261 Rozestwińska Ewa  matematyka  1989-1995  
262 Różańska Iwona  matematyka  1995-nadal
263 Rusak Aleksandra  chemia  2001-2004
264 Rutkowski Jan  WF
265 Ryszpler   język polski
266 Rzodkiewicz Mirosława  język rosyjski  1984-1996
267 Sabatowska Krystyna  chemia 1980
268 Samp Krystyna  chemia  przełom lat 80-tych i 90-tych
269 Serement Katarzyna  język angielski 1991
270 Sidor Gabriela  matematyka  1995-nadal
271 Siekierzyński Janusz  historia, propedeutyka  1963-1970
272 Sielska Maria 1956-?
273 Sieńkiewicz  Jarosław  zajęcia fakultatywne z pedagogiki  1983-1984
274 Sierżęga Mariola  matematyka  2002-2003
275 Sikora Teresa  fizyka  1973-1997
276 Skarbek Aleksandra  język angielski  1982-1983
277 Skibicka Agnieszka  biologia  2000-2001
278 Skowrońska Elżbieta  jezyk niemiecki  1992-2009
279 Skuczyński Henryk  zajęcia praktyczne  1964-1968
280 Skwarska Aleksandra  język niemiecki  1998-1999
281 Spisak-Pietruszka Joanna  biologia  2005-2006
282 Stanisławska-Chludzińska Iwona  biologia  1987-1997  
283 Staniszewska Jadwiga  geografia 1978
284 Staniszewski Henryk  fizyka  1993-1994
285 Stankiewicz Dorota  matematyka  1987-1998
286 Stanko Wojciech  matematyka
287 Stanulewicz Zofia  język rosyjski
288 Starzyńska-Klamrowska Oliwia  jezyk polski  1995-nadal
289 Stefańska Maria  WF  1979-1981
290 Stella Henryk  zajęcia techniczne  1962-1963
291 Stiewe Józef  muzyka  1973-1986
292 Strumiło Jerzy  WF  1976-1978
293 Struzik Ewa  język angielski  1993-1995
294 Strzała Modzelewska Ewa  WF  1965-1990
295 Strzyga Iwona  język angielski  1995-1997
296 Stypko Małgorzata  język polski 1982
297 Styrna Alina  matematyka  1990-1991
298 Subczyński Włodzimierz  fizyka  1981-1992
299 Suska Adam  WF  1979-1992
300 Suszyna Renata  język niemiecki  1991-1992
301 Szabuniewicz Helena  język angielski  1972-1974
302 Szalewska (Hennig) Beata  język angielski  1999-2010
303 Szarkowski Józef  religia
304 Szatrowska Dorota  WF,  WDŻWR  1984-nadal
305 Szczepankowski Arkadiusz  WF  1989-1990
306 Szczepańska Wiesława  język polski  1971-1992
307 Szczuciński Zbigniew  chemia  1998-2000
308 Szefel Euzebiusz  język angielski, historia  1947-?
309 Szopiński Sebastian  język niemiecki 1994
310 Szpakowska Maria  geografia 1965
311 Szpotańska-Dunin Jadwiga  język angielski  1983-nadal
312 Szpunar Irena  język rosyjski  1974-1982
313 Szumera-Gnyp Dorota  geografia  1994-nadal
314 Szumiło Bożena  biologia  1989-1992
315 Szurpicka-Połtarzewska Łucja  język angielski  1994-1995
316 Szydłowska Anna  chemia  2002-nadal
317 Szydłowska Maria  geografia  1971-1978
318 Szydłowski ks. Piotr  religia  2003-2009
319 Szymańska Maria  łacina  1990-1991
320 Szymańska Ryszarda  historia   1987-?
321 Szymkiewicz Larisa  język rosyjski 1973
322 Ścibor Henryk  język angielski, WF, chemia  1949-?
323 Śmiszkiewicz Janusz  język rosyjski  1982-1997
324 Świtońska-Remus Aleksandra  WF  2000-nadal
325 Tadrowski ks. Tadeusz  religia
326 Tałałas Wiesława  historia, WOS  1994-nadal
327 Tarczyńska Anna  język angielski  1993-1994
328 Tłoczyńska Bogumiła  matematyka  1985-1989
329 Tomaszewska Anna   język angielski  1982-1984
330 Tuniewicz Stanisława  chemia  1974-1977
331 Turyn Małgorzata  biologia  2005-nadal
332 Walczowska Bronisława  język rosyjski  1957-1969
333 Waltratus Maria  zajęcia techniczne, rysunek  1961-1962
334 Waśkowska-Kowalczykiewicz Mirosława  WDŻWR  2004-2005
335 Wąsowicz Riwiekka  język angielski  1975-1976
336 Westfal Krystyna  jezyk polski  1993-1995
337 Węgrzyn ks. Marek  religia  2001-2003
338 Wielgus Stanisław  WF  1978-1979
339 Wilkosz Jerzy  WF  1974-1975
340 Winkel Antoni  język niemiecki  1960-1962
341 Winklewski Jan  geografia, biologia  1948-?
342 Wiśniewski Jerzy  informatyka  1992-2006  
343 Wiśniowski Jan  PO  1983-1986
344 Witczak Jolanta  geografia  1970-1971
345 Wojsławska Marina  język francuski  1991-2000
346 Worzała Elwira  bibliotekarz  2002-nadal
347 Wójcik Barbara  język niemiecki  1996-1997
348 Wójcik Elżbieta  PO  1981-1982
349 Wujtewicz Feliks  język łaciński
350 Wysocki Artur  historia, WOS  1987-nadal
351 Zakrzewska Elżbieta  matematyka  1994-1995
352 Zaleska Wiesława  fizyka  1990-1992
353 Zalewska Iwona  matematyka 1981
354 Zaucha Krystyna  matematyka  1962-1988
355 Zawadzka Wiesława  język polski  1963-1964
356 Zdankiewicz Maria  język polski  1995-2006
357 Zdrojewska (Kubiś) Małgorzata  psycholog,  język angielski  2004-nadal
358 Zielonka Lidia  historia, WOS  1989-1998 
359 Ziętkiewicz Karol  geografia  1983-1984
360 Żukowska-Gruszkiewicz Zofia  język rosyjski  1980-1981
361 Żychowski Józef  roboty chłopców
362 Żynda Marian  fizyka  1952-?
początek strony
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
----------------------------------------------------------------------------------
1 Ambroży Czesława  2002-2009
2 Brzozowska Elżbieta  1985-1990
3 Charchalis Sabina  1984-1986
4 Drzyzga Stanisława  1965-1966
5 Gojke Kazimiera  1989-2006
6 Gruszko Irena  1978-1984
7 Jabłońska Elżbieta  1965-1966
8 Kilanowska Ewa  1995-2003
9 Koy Czesława  1986-1989
10 Kozłowska Urszula  1964-1966
11 Krupa Sabina 1963
12 Liczmańska Maria  1999-2005
13 Liszkowska Krystyna  1983-1984
14 Majewska Rozalia  1979-1985
15 Malińska-Łuka Ewa  2003-nadal
16 Małaszycka Ewa  2001-2004
17 Martuzalska Alina 2007
18 Mazur Teresa  1986-1988
19 Mordako Zofia
20 Pacholczyk Joanna  2004-nadal
21 Patalan Helena  1980-2002
22 Stankowska Stefania  1983-2001
23 Sztorc Izabela  1990-1995
24 Tyr Iwona  1977-1978
25 Usowska Dorota  2005-nadal
26 Woźniak Krystyna 1963
27 Wróblewska Wanda  1981-1983
28 Wysocka Joanna  1978-1979
29 Zdrojewska Eunica  1984-85
początek strony
PRACOWNICY OBSŁUGI
-------------------------------------------------------------------------------------
1 Baszanowski Henryk  1991-2004
2 Bełdycka Renata  1977-1978
3 Błaziak Jadwiga  1971-1973
4 Bork Irena  1973-1975
5 Budkiewicz Feliksa  1965-1966
6 Chamerka Ludwika 1969
7 Charchalis Izabela 1986
8 Chelińska Halina  1984-1988
9 Cieplińska Helena  1974-1977
10 Czaja Aniela  1995-nadal
11 Czubowska Elżbieta  1962-1966
12 Dalecka Joanna  1974-1977
13 Dobke Łucja
14 Dowgan Franciszek 1990
15 Dzikowski Wojciech 2007
16 Fularczyk Jan  1965-1966
17 Gacki Ryszard 1973
18 Gigowska Teresa  1986-1991
19 Gładkowska Małgorzata  2004-nadal
20 Grochocka Ewa  1991-1993
21 Hukiewicz Adam  1993-1994
22 Jamrozik Kwiryna  1971-1994
23 Jankowska Barbara 1987
24 Jaworska Irena  1977-1990
25 Jędrzejewska Henryka 1977
26 Kaczmarek Maria 1977
27 Klebba Anna  1988-1990
28 Klecha Anna  1975-1977
29 Kohnke Aniela  1971-1972
30 Krauze Stefania  1962-1964
31 Krzewińska Jolanta  1994-nadal
32 Kulas Gertruda  1973-1974
33 Kulesza Ireneusz  1993-1995
34 Kuligowska Lucyna 1973
35 Leśniak Wanda 1977
36 Liczmański Henryk  1999-2003
37 Lipka Józef 1973
38 Łysień Bożena  1977-1978
39 Malinowska Anna  1964-1965
40 Mallak Czesława  1982-2003
41 Małaszycka Alicja 2004
42 Małek Zbigniew  2003-nadal
43 Mielnik-Czajka Marzenna 2007
44 Milewska Beata  2003-nadal
45 Milewski Andrzej  1995-nadal
46 Mrugowska Irena 1974
47 Nielipińska Alicja  1988-1992
48 Ochońska Marzena 1991
49 Peek Bronisław 1995
50 Płaczek Władysław  1977-1991
51 Płaczek Helena  1957-1966
52 Płocka Krystyna  1977-1987
53 Prymas Halina  1992-2004
54 Prymas Marian  2004-nadal
55 Przybylska Irena 1978
56 Ptak Ewa  1978-1979
57 Puwalska Barbara  1984-1987
58 Puwalski Lech 1986
59 Pyć Danuta  1989-nadal
60 Radzimiński Henryk  1995-1999
61 Reinke Monika  1973-1974
62 Reiter Gertruda  1966-1976
63 Reiter Barbara  1981-1983
64 Runowska Helena  1987-1998
65 Sadka Aniela  1977-1983
66 Sampławska Iwona 1986
67 Sielska Anna  1986-1998
68 Sikorska Zofia  1973-1977
69 Sikorska Gertruda  2006-nadal
70 Sinicki Bernard  1998-2004
71 Słowińska Beata  2005-nadal
72 Sobczak Stanisław  1995-nadal
73 Steinke Klara  1966-1970
74 Szczęsny Krzysztof  2004-2007
75 Szmude Władysława  1987-1991
76 Szreder Ewa  1993-1997
77 Tureniec Emilia  1970-1971
78 Urban Hanna  1977-1983
79 Urbaniak Maria  1986-1987
80 Wenzel Elżbieta 1986
81 Wielgucka Helena  1973-1974
82 Witkowiak Bogumiła  1987-1989
83 Woźniak Barbara  1985-1986
84 Wybierała Krystyna  1980-1985
85 Zakrzacka Balbina  1973-1976
86 Żuchowska Czesława  1979-2007
87 Żukomska Czesława  1979-1980
początek strony
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------