.:STRONA GŁÓWNA:.Witamy na nieoficjalnej stronie poświęconej grom Soldiers: Ludzie Honoru, Outfront: Na Tyłach Wroga oraz Faces of War

Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji o grach, moje recenzje oraz recenzje innych graczy, mnóstwo plików do ściągania, dział poradniki ciągle aktualizowany i wiele innych. W dziale "nowinki" znajduje się mały pamiętnik, w którym opisuję co danego dnia zostało zaktualizowane oraz nowinki związane z grami. Jeżeli zauważysz jakikolwiek błąd, który Cię irytuje, od razu pisz do mnie, postaram się jak najszybciej go zlikwidować. Zapraszam do częstego odwiedzania.

Uwaga: stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej oraz w przeglądarce Internet Explorer. W rozdzielczości mniejszej oraz na innej przeglądarce strona może nie być poprawnie wyświetlana!

Chciałbym również poinformować nowych użytkowników strony oraz przypomnieć stałym bywalcom, że istnieje możliwość umawiania się na grę w trybie multiplayer. Informacje kto stawia serwer proszę umieszczać w tym temacie (wszelkie inne informacje będą usuwane, a na wyjątkowo namolnych użytkowników będą wykorzystywane ostrzeżenia!), natomiast wszelkie odpowiedzi proszę pisać w mini-czacie..:NOWINKI:.

Þ  27 grudnia 2006 (informacja o grze Soldiers: Ludzie Honoru)

W naszej pobieralni pojawiły się dwa ciekawe mody znalezione przez Vistule i Adama. Pierwszy mod ukazuje współczesną walkę z terroryzmem. Znajdziemy w nim oczywiście aktualne uzbrojenie ("kałasznikow" itp.). Mod jest w wersji 0.8a i można go pobrać stąd (4,79 MB). Drugi mod to demo walk 7. kawaleryjskiej z Indianami na dzikim zachodzie oczywiście. Mod ten ukazał się w wersji alfa i można go zassać bezpośrednio z tego adresu (3,65 MB). Oba pliki lądują oczywiście w naszej pobieralni.

Tymczasem, zapraszam do wypowiedzenia się w naszej nowej sondzie na temat patcha 1.04.1 do gry Faces of War.


Þ  24 grudnia 2006 (informacja o stronie)

Wyniki sondy:

Pytanie brzmiało, czy gra Faces of War potrzebuje jak najszybciej wydanego patcha. Większość - bo ponad 65% ankietowanych - stwierdziło, że taki patch powinien zostać wydany jak najszybciej, ponieważ gra ma wiele błędów. Prawie 24% ankietowanych uważa, że gra potrzebuje patcha, ale może na niego zaczekać. Lekko ponad 7% użytkowników nie widzi potrzeby wydawania patcha, a 4% osób nie ma zdania na ten temat. Łącznie w sondzie zagłosowano 184 razy.

Wszyscy fani Faces of War z pewnością wiedzą, że patch wyszedł dwa dni temu, dlatego tuż po świętach, kolejna ankieta będzie dotyczyła właśnie patcha do FoW.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego 2007 roku, wszystkim fanom gier z serii Soldiers oraz przypadkowym gościom, pragnę życzyć zdrowych, miłych, spędzonych wśród najbliższych świąt oraz jeszcze lepszego nowego roku.


Þ  22 grudnia 2006 (informacja o grze Faces of War)

Tak jak zapowiadał polski dystrybutor gry Faces of War, patch 1.04 został dziś udostępniony. Plik "ważący" 52,5 MB można pobrać z tego adresu. Mam nadzieję, że poprawka ta naprawi wszystkie ważne bugi w grze. Miłej zabawy.


Þ  15 grudnia 2006 (informacja o grze Faces of War)

Jak informuje Cenega Poland na swojej stronie, spolonizowana łatka 1.04.1 zostanie wydana tuż przed świętami, dokładnie 22.12 br. Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

P.S. Za informację dziękuję użytkownikowi onemarshal.


Þ  7 grudnia 2006 (informacja o grze Faces of War)

Hmm, długo nic się nie działo w świecie Faces of War, aż do dzisiaj, kiedy to wreszcie została udostępniona oczekiwana przez nas łatka do tej gry. Niestety jak na razie jest to patch do wersji angielskiej gry i najprawdopodobniej nie jest kompatybilny z polską edycją gry. Napisałem najprawdopodobniej, bo nikt z forumowiczów jeszcze tego nie sprawdził (ja też nie :-P). Jeśli się okaże, że łatka działa z polską wersją gry, na pewno napiszę o tym tutaj. Tymczasem patcha oznaczonego numerkiem 1.04.1 en można ściągnąć z tego adresu.

P.S. Eotehn - dzięki serdeczne za czujność ;-).


>>przejdź do archiwum>>

Copyright © 2004-2006 Adam Płotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

d